Ważna Informacja

Ze względu na dynamiczną sytuację epidemiologiczną w naszym kraju , do szkoły nie mają wstępu osoby z zewnątrz. Korespondencję prosimy wrzucać do skrzynki na listy.

Wszelkie sprawy wymagające osobistego stawiennictwa (np. odbiór opinii, zaświadczeń itp.) prosimy najpierw uzgodnić telefonicznie pod numerem 513 032 794.

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jest codziennie w godzinach
8:00-12:00 pod numerem telefonu 513 032 794 lub 32 218 00 50,
a także poprzez mail 
zs8@oswiata.tychy.pl

Za utrudnienia przepraszamy.

„TO(działa)MY!” – projekt edukacyjno-społeczny UNICEF Polska i Fundacji Santander Bank Polska

Projekt edukacyjno-społeczny „TO(działa)MY!” jest innowacyjną propozycją skierowaną do wszystkich nauczycieli pracujących z uczniami, począwszy od 4 klasy szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych. Projekt jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę podejmowania inicjatyw, które mają na celu inspirowanie dzieci i młodzieży do działania wykraczającego poza ramy tradycyjnej edukacji. Jest szansą dla uczniów na rozwijanie umiejętności i kompetencji niezbędnych we współczesnym świecie. Tworzy dla młodych ludzi przestrzeń do działania w obszarach, które są dla nich ważne i interesujące. Daje możliwość uzyskania dofinansowania na realizację przygotowanego przez uczniów projektu o charakterze społecznym.

Wydłużono czas na składania wniosków do 15 stycznia 2021r.

WIĘCEJ

Rządowe wsparcie 500 zł dla nauczycieli – rozporządzenie podpisane

Nauczyciel zatrudniony zarówno w szkole publicznej, jak i niepublicznej, prowadzący kształcenie na odległość będzie mógł otrzymać 500 zł dofinansowania do zakupu sprzętu, w tym m.in. akcesoriów komputerowych, oprogramowania lub usługi dostępu do internetu. Przekazujemy kolejne 300 mln zł na zakup sprzętu do kształcenia na odległość. Rozporządzenia w tej sprawie podpisał dziś Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek.

WIĘCEJ