Drodzy Państwo!

Święta Bożego Narodzenia pełne są wzruszających chwil. Wielu z nas przynoszą radość, innym zadumę nad tym czego doświadczyli, jeszcze inni odnajdują w nich nadzieję i siłę by patrzeć przed siebie.

W imieniu swoim i wicedyrektorów życzę Państwu, aby ten najbliższy czas upłynął w spokoju, zdrowiu i pozwolił odetchnąć od codziennego zgiełku, aby nie tylko świąteczne dni, ale każde kolejne przynosiły harmonię i zadowolenie w życiu rodzinnym i zawodowym. Niech ten Nowy 2023 Rok będzie dla nas wszystkich pomyślny i tak zwyczajnie dobry, wolny od niepotrzebnych trosk.

Z życzeniami radosnego świętowania,

Marcin Król

Wspólne kolędowanie

Dzisiaj w dniu 22.12.2022 nauczyciele języka angielskiego: p. Agata, p. Basia i p. Grzegorz wra z uczniami naszej szkoły oraz zespół Oligo Mix Band zabrali nas w małą muzyczno-świąteczną podróż czyli międzynarodowe kolędowanie, które odbyło się na piętrze NB.

Mogliśmy posłuchać i wspólnie zaśpiewać wiele świątecznych piosenek w języku angielskim i polskim, a także po ukraińsku i hiszpańsku.

Było i znane “Jingle Bells”, “Santa Claus is coming to town” czy “Last Christmas” oraz mniej znane “Rano, raneńko”, “Con mi burrito” czy „Little snowflake”

Gościem specjalnym naszego spotkania był ukraiński muzyk, saksofonista, Pan Igor Paluch.

 Dziękujemy wszystkim za wspólny świąteczny czas.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

MERRY CHRISTMAS AND A HAPPY NEW YEAR!

WKRÓTCE FILM Z WYDARZENIA

Wyjątkowe Mikołajki

Dzięki życzliwości i wsparciu RADY RODZICÓW działającej przy ZSS nr 8 i Stowarzyszenia W Stronę Słońca możliwe było zorganizowanie wyjątkowych Mikołajek. BARDZO DZIĘKUJEMY! A Mikołaja zapraszamy za rok. Relacja z tego wyjątkowego dnia w filmiku.

„List do Świętego Mikołaja”

Z przyjemnością informujemy, że Konkurs pod hasłem: „List do Świętego Mikołaja” został rozstrzygnięty. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i pracę włożoną w wykonanie.

Oto laureaci:

Kategoria klasy I-III

I miejsce: Filip M.

II miejsce: Michał G.

III miejsce: Julia W.

Kategoria klasy IV-VI

I miejsce: Oliwia S.

II miejsce: Dariusz K.

III miejsce: Igor M. 

Wszystkie osoby biorące udział w konkursie otrzymają nagrody. Ich wręczenie odbędzie się w kolejnym tygodniu.

Organizatorzy