PILNE !!!

INFORMACJA DLA NAUCZYCIELI, UCZNIÓW I RODZICÓW PRACOWNIKÓW ZSS 8

o sposobie organizacji pracy, nauczania w naszej szkole od dnia 9 listopada 2020r do 13 listopada 2020r.

Dyrektor ZSS nr 8 w Tychach na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 z dnia 6.11.2020r podjął decyzję o kontynuacji zdalnego trybu nauczania we wszystkich Szkołach ZSS8 w Tychach.
Wychowawcy klas są zobowiązani do poinformowania uczniów i ich rodziców o zdalnej formie zajęć w placówce zgodnie z dotychczasowymi zasadami.
Za dotychczasową współpracę dziękuję bardzo uczniom, nauczycielom i rodzicom. Ze względu na dynamikę rozwoju o wszystkich zdarzeń na bieżąco będę Państwa informowała o funkcjonowaniu szkoły w tym wyjątkowym czasie. Dbajcie o siebie i najbliższych by w dobrej kondycji spotkać się ponownie.
Pozdrawiam życząc wszystkiego dobrego.
Dyrektor ZSS nr 8 Hania Kołodziejczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *