Komunikat dyrektora szkoły

Od poniedziałku (09.11.2020) cała nasza szkoła pracuje zdalnie.

Do dyspozycji uczniów pozostaje świetlica szkolna od godziny 7:30 do 12:30. Zapewniamy funkcjonowania świetlic szkolnych w szczególności dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19, czyli lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych. Uczniowie, którzy z rożnych powodów nie maja możliwości nauki zdalnej w domu, mogą realizować naukę zdalną w szkole przy pomocy szkolnego sprzętu komputerowego. W szkole nie będą odbywać się zajęcia lekcyjne, wszystkie zajęcia będą realizowane w formie nauki zdalnej. Zapraszamy chętnych uczniów klas ósmych na konsultacje online z uczącymi. Bardzo proszę rodziców o codzienny kontakt z wychowawcami klas, którzy omówią z zainteresowanymi szczegóły nauki zdalnej w szkole. Dziękuję za codzienną współpracę, za zaangażowanie w tym wyjątkowym czasie.

Pozdrawiam serdecznie dyrektor szkoły Hanna Kołodziejczyk