Światowe Obchody Dnia Autyzmu

Witajcie, 

Nasza szkoła jak co roku włącza się w obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który obchodzony będzie 2 kwietnia. Jej celem jest podnoszenie społecznej świadomości na temat autyzmu. W związku z tym, że nie możemy świętować tego dnia w szkole prosimy Was o zapoznanie się z dołączoną prezentacją na temat autyzmu, którą możecie wykorzystać do pracy zdalnej. Znajdziecie tam ogólne informacje na temat autyzmu, literaturę, filmy itp. Kolor Światowego Dnia Świadomości Autyzmu to niebieski. Proponujemy WIRTUALNE WYZWANIE dla uczniów i nauczycieli oraz rodziców “ZAPALMY SIĘ NA NIEBIESKO” 

Udokumentuj swoją aktywność poprzez wykonanie zdjęć:

  • Ubierz się na niebiesko. 
  • Wykonaj kompozycję z niebieskich przedmiotów w domu. 
  • Wykonaj pracę plastyczną lub techniczną w niebieskiej kolorystyce. 
  • Zapal niebieskie światełka, lampkę.  

Prosimy wszystkich nauczycieli o wysłanie wybranych fotografii na adres Kasi Gajdy do dnia 9 kwietnia. Zdjęcia pokażemy na szkolnej stronie. 

Pozdrawiamy

Marzena Kołodziejczyk, Barbara Żaczek-Janeczko, Ewa Orzeł-Kilimnik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *