Akcja szczepień p/w COVID w szkole jeszcze przed wakacjami – Województwo Śląskie

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do aktualnie prowadzonego Narodowego Programu Szczepień zwracamy się z prośbą o przekazanie rodzicom oraz dyrektorowi szkoły informacji dotyczących możliwości odbycia szczepień przeciw COVID – 19 dla dzieci powyżej 12 roku życia jeszcze przed wakacjami.

Chcielibyśmy zaoferować możliwość zorganizowania akcji szczepienia w szkole lub zaprosić do naszych punktów szczepień na terenie województwa Śląskiego.

Akcja szczepienia w szkole mogłaby wyglądać w następujący sposób:

1. Szczepioniobus wraz z wykwalifikowanym zespołem szczepiącym przyjeżdża do zainteresowanej szkoły.
  2. Minimalna ilość osób, które miałyby się wyszczepić w danym dniu to 20 dzieci i/lub dorosłych powyżej 12 roku życia.
  3. Personel oraz szczepieniobus wyposażony jest zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.
  4. Zapewniamy szczepionki firmy PFIZER zgodnie z wytycznymi dla szczepień osób od 12 roku życia.
  5. Akcja szczepień oczywiście zarówno dla rodziców jak i dla uczniów jest bezpłatna.

Jesteśmy w stanie zorganizować akcje szczepień w szkole nawet w dniu zakończenia roku szkolnego, kiedy to dzieci będą jeszcze dostępne w szkole. W wypadku zainteresowania wskazaną akcją prosimy o kontakt mailowy  szczepienia.wyjazdowe@gyncentrum.pl lub telefonicznie +48 508 804 317

Prosimy o rozważenie naszej propozycji oraz przekazanie informacji do rodziców. Chcielibyśmy zachęcić do odbywania szczepień oraz ułatwić dostęp do ich szybkiego wykonania.

Udział w szczepieniach populacyjnych w takiej formie pozwoli na zachowanie bezpieczeństwa związanego z pandemią oraz pozwoli na możliwość bezkolizyjnego podróżowania w trakcie wakacji.

Na wypadek braku możliwości realizacji szczepień w szkole prosimy o przekazanie informacji dla rodziców, iż istnieje możliwość ustalenia szybkich terminów na szczepienia w naszych punktach szczepień stacjonarnych, poniżej przekazuje adresy oraz numery telefonu, pod którymi można ustalić terminy szczepień na terenie całego Śląska:

Telefon infolinia 32 506 50 86

• Punkt Szczepień Populacyjny – GYNCENTRUM ODDZIAŁ KATOWICE- ŻELAZNA, ul. ŻELAZNA 1, 40-851 KATOWICE
  • PUNKT SZCZEPIEŃ – GYNCENTRUM – HOLSAMED ODDZIAŁ KATOWICE LIBERO, 40-600 Katowice, ul. Tadeusza Kościuszki 229
  • PUNKT SZCZEPIEŃ – GYNCENTRUM ODDZIAŁ SOSNOWIEC, 41-208 Sosnowiec, ul. Wojska Polskiego 8A
  • GABINET DIAGNOSTYCZNO-ZABIEGOWY – GYNCENTRUM ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA, 42-218 Częstochowa, ul. Ignacego Kozielewskiego 9
  • GABINET DIAGNOSTYCZNO-ZABIEGOWY – GYNCENTRUM ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Jana Sobieskiego 89

Będziemy wdzięczni za przekazanie powyższych informacji osobom zainteresowanym oraz pozostajemy do wszelkiej dyspozycji.