Ankieta dotycząca transportu w Metropolii

Szanowni Państwo,

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia przeprowadza ankietę dotyczącą transportu w regionie. Badanie skierowane jest zarówno do pasażerów transportu publicznego, jak i do osób, które z niego nie korzystają, jeżdżąc na co dzień np. samochodem.

W związku z tym zapraszamy Państwa do uczestnictwa w ankiecie. Dostępna jest pod linkiem https://metropoliagzm.pl/ankieta , a jej wypełnienie zajmuje około 15 minut. Zachęcamy do udziału zarówno pracowników Państwa szkoły, jak i uczniów. Ankieta umożliwi im ocenę swoich dojazdów do pracy/szkoły – czy to samochodem, czy komunikacją zbiorową, rowerem albo innym środkiem transportu. Zależy nam na jak największym odzewie mieszkańców Metropolii, aby móc odpowiednio usprawniać ofertę transportową. Dlatego będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o badaniu Państwa kanałami wewnętrznymi (system elektronicznej komunikacji – e-dziennik) i zewnętrznymi (profile szkoły w mediach społecznościowych).

W razie jakichkolwiek pytań odnoszących się do naszego badania proszę kontaktować się z Wydziałem Zrównoważonej Mobilności w Departamencie Komunikacji i Transportu (tel. 32 718 07 11, mobilnosc@metropoliagzm.pl).

Badanie ankietowe trwa od 13 września do 3 października 2021. W załączniku znajduje się pismo przewodnie.

Dziękujemy za wsparcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *