,,ZAPAL ZNICZ PAMIĘCI…”

W ramach szkolnej akcji ,,ZAPAL ZNICZ PAMIĘCI…” uczniowie ze swoimi nauczycielami odwiedzili miejsca pamięci oraz uporządkowali bezimienne i opuszczone groby w okolicy. Przedstawiciele Klubu Wolontariusza, Samorządu Uczniowskiego oraz Szkoły Branżowej I Stopnia udali się 25 października na Cmentarz Parafialny Paprocany. Dołączyli do nas uczniowie z Zespołu Szkół nr 6. Wspólne działania okazały się skuteczne. Młodzież z nauczycielami posprzątała kilkanaście grobów oraz zapaliła znicze. Światełka pamięci zapalili również młodsi uczestnicy akcji ,,Szkoła pamięta”. Zapalone znicze, niech przypominają wszystkim, jak ważne jest pielęgnowanie pamięci o zmarłych, zarówno bliskich, jak i tych, którzy zapisali się na kartach historii. PokazaliśMY, że Tychy pamiętają! #SzkołaPamięta
Akcja na cmentarzu: Pani Bożena Malcharek, Pani Ewa Orzeł-Kilimnik, Pan Arkadiusz Kluska
Akcja przy pomniku: Pani Joanna Purat, Pani Wioleta Całka, Pani Ewa Orzeł-Kilimnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *