Jesień na talerzu

28 października 2021 w naszej szkole miało miejsce coroczne wydarzenie: „Jesień na talerzu”. Ze względu na pandemię miało ono trochę inny charakter. W wydarzeniu brały udział klasy I-III, klasy SP OET oraz klasy SSPDP . Oprócz rozmów tematycznych, różnych kart pracy i prac plastycznych związanych z jesiennymi warzywami i owocami, klasy mogły przygotować także jedną z kilku prac do wyboru: jesiennego zwierzaka – cudaka z warzyw i owoców; wykonać warzywa i owoce z mas plastycznych, wykonać latarenkę z dyni lub przygotować przepis na owocową lub warzywną potrawę. Przygotowane prace zostały zaprezentowane na holu. Wszystkim klasom dziękujemy za piękne prace i trud włożony w ich wykonanie!!!

Filmik z wydarzenia można zobaczyć tutaj:

https://www.facebook.com/ZespolSzkolSpecjalnychNr8WTychach/videos/398369095323480

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *