SPRZĄTANIE ŚWIATA

Przyłączamy się do akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA. W dniach 23-30 września w naszej szkole przeprowadzamy akcję „Wszystkie śmieci nasze są”. W dogodnym dla Was terminie i przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (przewidujemy słoneczny tydzień;) zachęcamy do wyjścia w teren. Uczniowie wychodzą do okolicznych parków wyłącznie pod opieką nauczyciela. Worki i inne akcesoria będą wydawane przez koordynatorów akcji: p. Agnieszka Markowicz, p. Marzena Słomka, p. Edyta Kędzierska. Jednocześnie ogłaszamy konkurs na fotografię z akcji „Sprzątanie wiata”. Fotografię (jedną lub gotowy collage) proszę przesyłać za pośrednictwem MobiDziennika do p. Agnieszki Markowicz. Niezawisłe Jury wyłoni zwycięzców drogą tajnego głosowania. Na zwycięzców czekają nagrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *