Samorząd Uczniowski

AKTUALNOŚCI

Zabawa w kotka i myszkę może być fajna. Drzeć z kimś koty niekoniecznie. Odwracać kota ogonem też nie warto i ostrożnie z kupowaniem kota w worku. O tym przekonali się uczniowie, którzy 17 lutego nie zapomnieli o Światowym Dniu Kota. Dziękujemy również wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie fotograficznym ,,Moja Kocia Rodzina”. Już wkrótce zaprosimy Was do obejrzenia Kociej Galerii. A tymczasem ,,wlazł kotek na płotek i …”.

To był dzień pełen emocji!!!

W DNIU ZAKOCHANYCH – 14 lutego walentynkowi posłańcy dostarczyli pocztę do adresatów. Najbardziej pomysłowe KARTKI WALENTYNKOWE zostały nagrodzone.

Od dziś rusza POCZTA WALENTYNKOWA

Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów.

Aby sprawić radość swojej sympatii należy:

–  wykonać KARTKĘ WALENTYNKOWĄ,

– napisać dla kogo jest TWOJA WALENTYNKA,

– wrzucić do SKRZYNKI WALENTYNKOWEJ, która znajduje się przy sekretariacie szkoły.

W DNIU ZAKOCHANYCH – 14 lutego walentynkowi posłańcy dostarczą pocztę do adresatów. 

Najbardziej pomysłowe KARTKI WALENTYNKOWE zostaną nagrodzone.

12.01.2023 – współorganizacja MINIKIERMASZU NOWOROCZNEGO, podczas którego można było nabyć co nieco. Drobne upominki, trochę słodkości i nie tylko…

W dniu 30 listopada nauczyciele oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zaprosili całą społeczność szkolną do wspólnej zabawy. Przebrani za wróżki i wróżbitów stworzyli w naszej szkole andrzejkową atmosferę. Uczniowie w swoich pięknych strojach uczestniczyli w wielu zabawach, w których z przymrużeniem oka poznawali swoją przyszłość, a także przesłanki na nadchodzące dni. Dużym zainteresowaniem cieszyła się tematyka ogłoszonych wcześniej konkursów, a ich zwycięzcy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Na konkurs ,,Andrzejki 2022 w kluczach” trafiły 64 klucze andrzejkowe, przepięknie wykonane różnymi technikami. W konkursie ,,Magia andrzejowych przysłów” wzięły udział prace od 18 uczniów. ,,Najciekawsze przebranie andrzejkowe” to konkurs, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodszych, jak i starszych uczestników zabawy, której przygrywał DJ Paweł.