Bunio Małgorzata

ROK SZKOLNY 2020-2021

23.11.20-27.11.20 

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze – indywidualne  K.J – plik – Kacper J. 
Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze-indywidualne  F.P – plik – Franek P.

plik – zdalne rewalidacja

1. II/III SP OET Au- poniedziałek 23.11.20 (Łucja)
2. II/III C SSPDP – wtorek 24.11.20 (Wojtek)
3. I SP OET – środa 25.11.20 (H.S i F.K)
4. I SP AU – Środa 25.11.20 (Filip )
5. III SP OET – środa 25.11.20 (Emilka)
6. II/III F SSPDP – czwartek 26.11.20 ( Natalka)
7. II SP UA MONT. – PIĄTEK 27.11.20 (Igorek)

16.11.20-20.11.20 

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze K.J – plik – Kacper J. 

2 plik – zdalne rewalidacje

1. II/III SP OET Au- poniedziałek 16.11.20 (Łucja)
2. II/III C SSPDP – wtorek 17.11.20 (Wojtek)
3. I SP OET – środa 18.11.20 (H.S i F.K)
4. I SP AU – Środa 18.11.20 (Filip )
5. III SP OET – środa 18.11.20 (Emilka)
6. II/III F SSPDP – czwartek 19.11.20 ( Natalka)
7. II SP UA MONT. – PIĄTEK 20.11.20 (Igorek)

28.10.2020

3-    środa – Hania i Franek 
4-    środa – Filip 

21.09.2020-25.09.2020
NI – KACPER J.

14.09.2020-18.09.2020
NI – KACPER J.

09.09.2020-11.09.2020
NI – KACPER J.

——————————————————————————————

ROK SZKOLNY 2019-2020

Kochani za parę dni Wakacje…
                Życzę Wam duuuuużo słoneczka, samych dobroci  i mnóstwa  powodów do uśmiechu
Do zobaczenia we wrześniu.
https://www.youtube.com/watch?v=hPfioB70WC0
Pierwszy załącznik: EMILKA, KAMIL, DOMINIK, GABRYŚ, SANDRA, OSKAR, IGOR, DOMINIK, LUSIA, OLA, WOJTEK, NIKOŚ
Drugi załącznik: Franciszek NI

15.06.20 i 19.06.20 (16,17,18.06.20 – EGZAMIN ÓSMOKLASISTY)
0-     Poniedziałek Logo – Emilka i Kamil
1-     Ni – Franciszek
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
8-     Piątek Rewalidacja – Lusia
9-     Piątek Rewalidacja – Ola i Wojtek
10-  Piątek Logo – Nikoś

08.06.20-10.06.20
0-     Poniedziałek Logo – Emilka i Kamil
1-     Ni – Franciszek
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
4-     Środa Rewalidacja – Emilka

01.06.20-05.06.20
Kochane Dzieci, Kochani Uczniowie
Dzisiaj Wasze Święto
Życzę Wam samych radosnych i kolorowych dni, duuuuużo zdrówka i uśmiechu
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
Ściskam Was wszystkich moooocno 😊
Piosenka dla Was

0-     Poniedziałek Logo – Emilka i Kamil
1-     Ni – Franciszek
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
4-     Środa Rewalidacja – Emilka
5-     Czwartek Logo-Oskarek
6-     Czwartek Rewalidacja – Dominik
7-     Czwartek Rewalidacja – Igorek
8-     Piątek Rewalidacja – Lusia
9-     Piątek Rewalidacja – Ola i Wojtek
10-  Piątek Logo – Nikoś

25.05.20-29.05.20 + 30.05.20 ( za 12.06.20) 
0-     Poniedziałek Logo – Emilka i Kamil1-     Ni – Franciszek + 30.05.20 
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
4-     Środa Rewalidacja – Emilka
5-     Czwartek Logo-Oskarek
6-     Czwartek Rewalidacja – Dominik
7-     Czwartek Rewalidacja – Igorek
8-     Piątek Rewalidacja – Lusia + 30.05.20
9-     Piątek Rewalidacja – Ola i Wojtek + 30.05.20
10-  Piątek Logo – Nikoś + 30.05.20 

18.05.20-22.05.20
0-     Poniedziałek Logo – Emilka i Kamil
1-     Ni – Franciszek
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
4-     Środa Rewalidacja – Emilka
5-     Czwartek Logo-Oskarek
6-     Czwartek Rewalidacja – Dominik
7-     Czwartek Rewalidacja – Igorek
8-     Piątek Rewalidacja – Lusia
9-     Piątek Rewalidacja – Ola i Wojtek
10-  Piątek Logo – Nikoś

11.05.20-15.05.20
0-     Poniedziałek Rewalidacja – Emilka i Kamil
1-     Ni – Franciszek
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
4-     Środa Rewalidacja – Sandra
5-     Czwartek Logo-Oskarek
6-     Czwartek Rewalidacja – Dominik
7-     Czwartek Rewalidacja – Igorek
8-     Piątek Rewalidacja – Lusia
9-     Piątek Rewalidacja – Ola i Wojtek
10-   Piątek Logo- Nikoś

04.05.20-08.05.20


0-     Poniedziałek Rewalidacja – Emilka i Kamil
1-     Ni – Franciszek
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
4-     Środa Rewalidacja – Sandra
5-     Czwartek Logo-Oskarek
6-     Czwartek Rewalidacja – Dominik
7-     Czwartek Rewalidacja – Igorek
8-     Piątek Rewalidacja – Lusia
9-     Piątek Rewalidacja – Ola i Wojtek
10-   Piątek Logo- Nikoś

27.04.20-30.04.20

0-     Poniedziałek Rewalidacja – Emilka i Kamil
1-     Ni – Franciszek
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
4-     Środa Rewalidacja – Sandra
5-     Czwartek Logo-Oskarek
6-     Czwartek Rewalidacja – Dominik
7-     Czwartek Rewalidacja – Igorek

20.04-24.04.20

0.  Kl. VII/VIII C SP OET   20.04.20 (logoterapia E.N, K.S) 

1.NI 20.04.20-24.04.2020 (F.P)

2. III B Sp Au 20.04.2020 ( Logoterapia D.B)

3. III B Sp Au 20.04.2020 ( Logoterapia G.G)

4.    III Sp Oet   22.04.2020 (Rewalidacja S.Sz)

5. kl.V a Sp Oet  23.04.2020 (logoterapia O.S)

6.    I SSPDP  23.04.2020 (Rewalidacja D.P.)

7.    I Sp au Montessori  23.04.2020 (Rewalidacja I.Ś.)

8. I/II Sp Oet Au 24.04.2020 (Rewalidacja Ł.P)

9. I/II/III B SSPDP 24.04.2020 (A.S i W.Ł)   

10. I/II Sp Oet Au 24.04.2020 (Logoterapia N.C.)]

15.04-17.04.20

06.04-08.04

30.03.-3.04

25.03-27.03.2020

Nasze motto: "DOBRY START WARUNKIEM SUKCESU"