Bunio Małgorzata

ROK SZKOLNY 2020-2021

21.12 – 22.12.2020

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę Wam radości i uśmiechu na każdy dzień.
Zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej herbatki,
piękna poezji, muzyki.
Pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych świąt!

Małgorzata Bunio

14.12.20-18.12.20
Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze-indywidualne  F.P – plik – zdalne Franek P.

plik – zdalne rewalidacja
1. II/III SP OET Au- poniedziałek 14.12.20 (Łucja)
2. II/III C SSPDP – wtorek 15.12.20 (Wojtek)
3. I SP OET – środa 16.12.20 (H.S i F.K)
4. I SP AU – Środa 16.12.20 (Filip )
5. III SP OET – czwartek 17.12.20 (Emilka)
6. II/III F SSPDP – czwartek 17.12.20 ( Natalka)
7. II SP UA MONT. – PIĄTEK 18.12.20 (Igorek)

07.12.20-11.12.20

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze – indywidualne  K.J – plik – Kacper J. 
Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze-indywidualne  F.P – plik – Franek P.

plik – zdalne rewalidacja
1. II/III SP OET Au- poniedziałek 07.12.20 (Łucja)
2. II/III C SSPDP – wtorek 08.12.20 (Wojtek)
3. I SP OET – środa 09.12.20 (H.S i F.K)
4. I SP AU – Środa 09.12.20 (Filip )
5. III SP OET – czwartek 10.12.20 (Emilka)
6. II/III F SSPDP – czwartek 10.12.20 ( Natalka)
7. II SP UA MONT. – PIĄTEK 11.12.20 (Igorek)

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze – indywidualne  K.J – plik – Kacper J. 
Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze-indywidualne  F.P – plik – Franek P.

plik – zdalne rewalidacja
1. II/III SP OET Au- poniedziałek 30.11.20 (Łucja)
2. II/III C SSPDP – wtorek 01.12.20 (Wojtek)
3. I SP OET – środa 02.12.20 (H.S i F.K)
4. I SP AU – Środa 02.12.20 (Filip )
5. III SP OET – czwartek 03.12.20 (Emilka)
6. II/III F SSPDP – czwartek 03.12.20 ( Natalka)
7. II SP UA MONT. – PIĄTEK 04.12.20 (Igorek)

23.11.20-27.11.20 

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze – indywidualne  K.J – plik – Kacper J. 
Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze-indywidualne  F.P – plik – Franek P.

plik – zdalne rewalidacja

1. II/III SP OET Au- poniedziałek 23.11.20 (Łucja)
2. II/III C SSPDP – wtorek 24.11.20 (Wojtek)
3. I SP OET – środa 25.11.20 (H.S i F.K)
4. I SP AU – Środa 25.11.20 (Filip )
5. III SP OET – środa 25.11.20 (Emilka)
6. II/III F SSPDP – czwartek 26.11.20 ( Natalka)
7. II SP UA MONT. – PIĄTEK 27.11.20 (Igorek)

16.11.20-20.11.20 

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze K.J – plik – Kacper J. 

2 plik – zdalne rewalidacje

1. II/III SP OET Au- poniedziałek 16.11.20 (Łucja)
2. II/III C SSPDP – wtorek 17.11.20 (Wojtek)
3. I SP OET – środa 18.11.20 (H.S i F.K)
4. I SP AU – Środa 18.11.20 (Filip )
5. III SP OET – środa 18.11.20 (Emilka)
6. II/III F SSPDP – czwartek 19.11.20 ( Natalka)
7. II SP UA MONT. – PIĄTEK 20.11.20 (Igorek)

28.10.2020

3-    środa – Hania i Franek 
4-    środa – Filip 

21.09.2020-25.09.2020
NI – KACPER J.

14.09.2020-18.09.2020
NI – KACPER J.

09.09.2020-11.09.2020
NI – KACPER J.

——————————————————————————————

ROK SZKOLNY 2019-2020

Kochani za parę dni Wakacje…
                Życzę Wam duuuuużo słoneczka, samych dobroci  i mnóstwa  powodów do uśmiechu
Do zobaczenia we wrześniu.
https://www.youtube.com/watch?v=hPfioB70WC0
Pierwszy załącznik: EMILKA, KAMIL, DOMINIK, GABRYŚ, SANDRA, OSKAR, IGOR, DOMINIK, LUSIA, OLA, WOJTEK, NIKOŚ
Drugi załącznik: Franciszek NI

15.06.20 i 19.06.20 (16,17,18.06.20 – EGZAMIN ÓSMOKLASISTY)
0-     Poniedziałek Logo – Emilka i Kamil
1-     Ni – Franciszek
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
8-     Piątek Rewalidacja – Lusia
9-     Piątek Rewalidacja – Ola i Wojtek
10-  Piątek Logo – Nikoś

08.06.20-10.06.20
0-     Poniedziałek Logo – Emilka i Kamil
1-     Ni – Franciszek
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
4-     Środa Rewalidacja – Emilka

01.06.20-05.06.20
Kochane Dzieci, Kochani Uczniowie
Dzisiaj Wasze Święto
Życzę Wam samych radosnych i kolorowych dni, duuuuużo zdrówka i uśmiechu
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”
Ściskam Was wszystkich moooocno 😊
Piosenka dla Was

0-     Poniedziałek Logo – Emilka i Kamil
1-     Ni – Franciszek
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
4-     Środa Rewalidacja – Emilka
5-     Czwartek Logo-Oskarek
6-     Czwartek Rewalidacja – Dominik
7-     Czwartek Rewalidacja – Igorek
8-     Piątek Rewalidacja – Lusia
9-     Piątek Rewalidacja – Ola i Wojtek
10-  Piątek Logo – Nikoś

25.05.20-29.05.20 + 30.05.20 ( za 12.06.20) 
0-     Poniedziałek Logo – Emilka i Kamil1-     Ni – Franciszek + 30.05.20 
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
4-     Środa Rewalidacja – Emilka
5-     Czwartek Logo-Oskarek
6-     Czwartek Rewalidacja – Dominik
7-     Czwartek Rewalidacja – Igorek
8-     Piątek Rewalidacja – Lusia + 30.05.20
9-     Piątek Rewalidacja – Ola i Wojtek + 30.05.20
10-  Piątek Logo – Nikoś + 30.05.20 

18.05.20-22.05.20
0-     Poniedziałek Logo – Emilka i Kamil
1-     Ni – Franciszek
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
4-     Środa Rewalidacja – Emilka
5-     Czwartek Logo-Oskarek
6-     Czwartek Rewalidacja – Dominik
7-     Czwartek Rewalidacja – Igorek
8-     Piątek Rewalidacja – Lusia
9-     Piątek Rewalidacja – Ola i Wojtek
10-  Piątek Logo – Nikoś

11.05.20-15.05.20
0-     Poniedziałek Rewalidacja – Emilka i Kamil
1-     Ni – Franciszek
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
4-     Środa Rewalidacja – Sandra
5-     Czwartek Logo-Oskarek
6-     Czwartek Rewalidacja – Dominik
7-     Czwartek Rewalidacja – Igorek
8-     Piątek Rewalidacja – Lusia
9-     Piątek Rewalidacja – Ola i Wojtek
10-   Piątek Logo- Nikoś

04.05.20-08.05.20


0-     Poniedziałek Rewalidacja – Emilka i Kamil
1-     Ni – Franciszek
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
4-     Środa Rewalidacja – Sandra
5-     Czwartek Logo-Oskarek
6-     Czwartek Rewalidacja – Dominik
7-     Czwartek Rewalidacja – Igorek
8-     Piątek Rewalidacja – Lusia
9-     Piątek Rewalidacja – Ola i Wojtek
10-   Piątek Logo- Nikoś

27.04.20-30.04.20

0-     Poniedziałek Rewalidacja – Emilka i Kamil
1-     Ni – Franciszek
2-     Poniedziałek Logo – Dominik
3-     Poniedziałek Logo – Gabryś
4-     Środa Rewalidacja – Sandra
5-     Czwartek Logo-Oskarek
6-     Czwartek Rewalidacja – Dominik
7-     Czwartek Rewalidacja – Igorek

20.04-24.04.20

0.  Kl. VII/VIII C SP OET   20.04.20 (logoterapia E.N, K.S) 

1.NI 20.04.20-24.04.2020 (F.P)

2. III B Sp Au 20.04.2020 ( Logoterapia D.B)

3. III B Sp Au 20.04.2020 ( Logoterapia G.G)

4.    III Sp Oet   22.04.2020 (Rewalidacja S.Sz)

5. kl.V a Sp Oet  23.04.2020 (logoterapia O.S)

6.    I SSPDP  23.04.2020 (Rewalidacja D.P.)

7.    I Sp au Montessori  23.04.2020 (Rewalidacja I.Ś.)

8. I/II Sp Oet Au 24.04.2020 (Rewalidacja Ł.P)

9. I/II/III B SSPDP 24.04.2020 (A.S i W.Ł)   

10. I/II Sp Oet Au 24.04.2020 (Logoterapia N.C.)]

15.04-17.04.20

06.04-08.04

30.03.-3.04

25.03-27.03.2020

Nasze motto: "DOBRY START WARUNKIEM SUKCESU"