Fryc Katarzyna

MATERIAŁY:  HISTORIA SP od 15.06-25.06.2020r.

HISTORIA VI SP AU:  15.06.2020r./ 22.06.2020r./25.06.2020r.
HISTORIA VII/VIII B SP AU:  19.06.2020r./25.06.2020r.
HISTORIA VII/VIII A SP AU: 19.06.2020r./25.06.2020r.
HISTORIA  klasa łączona IV/V SP AU:   19.06.2020r./25.06.2020r.
HISTORIA IV SP AU:  19.06.2020r.

FUNKCJONOWANIE OSOBISTE I SPOŁECZNE  : klasa  I/II/III C SSPDP AU – 15.06.2020r./22.06.2020r./24.06.2020r.

REWALIDACJE: 16.06-25.06.2020r.

I/III A SSPDP  SI: 19.06.2020r.
IV/V SP Au SI:  24.06.2020r.
VI/VII SP OET Au:  25.06.2020r.
I/II/III C SSPdP Au: 25.06.2020r.


WWRD:  Ludwik – 15.06.2020r./ 22.06.2020r./ Bartek, Artur- 15.06.2020r.

MATERIAŁY : 08.06.2020r.-10.06.2020r.

HISTORIA VI SP AU:  08.06.2020r.

FUNKCJONOWANIE OSOBISTE I SPOŁECZNE – WPDiP : klasa  I/II/III C SSPDP AU – 08.06-10.06.2020r.

REWALIDACJE: od 09.06.2020r.- 10.06.2020r.

I/II/III C SSPdP AU:09.06.2020r.
IV SP AU  SI: 09.06.2020r.
II SP AU Mont:  09.06.2020r.
I/III A SSPDP:09.06.2020r.
IV/V SP AU SI:10.06.2020r.

 WWRD: 09.06.2020r. Ludwik 

MATERIAŁY:  HISTORIA SP od 01.06-05.06.2020r.

HISTORIA VI SP AU:  01.06.2020r. / 04.06.2020r.
HISTORIA VII/VIII B SP AU:  04.06-05.06.2020r.
HISTORIA VII/VIII A SP AU:04.06-05.06.2020r.
HISTORIA  klasa łączona IV/V SP AU:  04.06-05.06.2020r.
HISTORIA IV SP AU:  05.06.2020r.

FUNKCJONOWANIE OSOBISTE I SPOŁECZNE – WPDiP : klasa  I/II/III C SSPDP AU – 01.06-03.06.2020r.

REWALIDACJE: od 02.06-05.06.2020r.

I/II/III C SSPdP AU:  02.06.2020r.
IV SP AU  SI:   02.06.2020r.
II SP AU Mont:   02.06.2020r.
I/III A SSPDP:   02.06.2020r.
IV/V SP AU SI:  03.06.2020r.
VI/VII SP OET AU:  04.06.2020r.
I/II/III C SSPdP Au: 04.06.2020r.
I/III A SSPDP  SI: 05.06.2020r.

WWRD:  Bartek. Ludwik – 03.06.2020r.

MATERIAŁY – HISTORIA SP od 25.05-  30.05.2020r.

HISTORIA VI SP AU:  25.05.-29.05.2020r.
HISTORIA VII/VIII B SP AU:  28.05-30.05.2020r.
HISTORIA VII/VIII A SP AU: 28.05-30.05.2020r.
HISTORIA  klasa łączona IV/V SP AU: 28.05-30.05.2020r.
HISTORIA IV SP AU:  29.05-30.05.2020r.

FUNKCJONOWANIE OSOBISTE I SPOŁECZNE – WPDiP : klasa  I/II/III C SSPDP AU – 25.05. – 28.05.2020r.

REWALIDACJE: od 26.05-30.05.2020r.

I/II/III C SSPdP AU: 26.05.2020r.
IV SP AU  SI: 26.05.2020r.
II SP AU Mont: 26.05.2020r.
I/III A SSPDP: 26.05.2020r.
IV/V SP AU SI: 27.05.2020r.
VI/VII SP OET AU: SI  28.05.2020r.
I/II/III C SSPdP Au: 28.05.2020r.
I/III A SSPDP  SI: 29.05-30.05.2020r.

WWRD:  Bartek 28.05.2020r., Artur 29.05.2020r. Ludwik-27.05.2020r.

MATERIAŁY – HISTORIA SP od 18.05.-22.05.2020r.

HISTORIA VI SP AU:  18.05.2020r.-21.05.2020r.
HISTORIA VII/VIII B SP AU: 21.05.-22.05.2020r.
HISTORIA VII/VIII A SP AU:21.05.-22.05.2020r.
HISTORIA  klasa łączona IV/V SP AU: 21.05.-22.05.2020r.
HISTORIA IV SP AU:  22.05.2020r,

FUNKCJONOWANIE OSOBISTE I SPOŁECZNE – WPDiP : klasa  I/II/III C SSPDP AU – 18.05-20.05.2020r.

REWALIDACJE: od 19.05.-22.05.2020r.

I/II/III C SSPdP AU: 19.05.2020r.
IV SP AU  SI: 19.05.2020r.
II SP AU Mont: 19.05.2020r.
I/III A SSPDP: 19.05.2020r.
IV/V SP AU SI: 20.05.2020r.
VI/VII SP OET AU: SI 21.05.2020r.
I/II/III C SSPdP Au: 21.05.2020r.
I/III A SSPDP  SI: 22.05.2020r.

WWRD:  Bartek, Oliwier- 21.05.2020r., Ludwik- 22.05.2020r.

MATERIAŁY – HISTORIA SP od 11.05.-15.05.2020r.

HISTORIA VI SP AU:  11.05.2020r.-15.05.2020r.
HISTORIA VII/VIII B SP AU: 14.05-15.05.2020r.
HISTORIA VII/VIII A SP AU:14.05-15.05.2020r.
HISTORIA  klasa łączona IV/V SP AU: 14.05-15.05.2020r.
HISTORIA IV SP AU: 15.05.2020r.

FUNKCJONOWANIE OSOBISTE I SPOŁECZNE – WPDiP : klasa  I/II/III C SSPDP AU – 11.05-13.05.2020r.

REWALIDACJE: od 12.05.2020r.- 15.05.2020r.

I/II/III C SSPdP AU: 12.05.2020r.
IV SP AU  SI: 12.05.2020r.
II SP AU Mont: 12.05.2020r.
I/III A SSPDP: 12.05.2020r.
IV/V SP AU SI: 13.05.2020r.
VI/VII SP OET AU: SI 14.05.2020r.
I/II/III C SSPdP Au: 14.05.2020r.
I/III A SSPDP  SI: 15.05.2020r.

WWRD:  Ludwik 13.05.2020r. Artur 14.05.2020r.

MATERIAŁY – HISTORIA SP
HISTORIA VI SP AU:  05.05.2020r.-08.05.2020r.
HISTORIA VII/VIII B SP: AU 07.05-08.05.2020r.
HISTORIA VII/VIII A SP: AU 07.05.- 08.05.2020r.
HISTORIA łączona IV/V SP AU: 07.05.- 08.05.2020r.
HISTORIA IV SP AU: 08.05.2020r. 

FUNKCJONOWANIE OSOBISTE I SPOŁECZNE I WPDiP I/II/III C SSPDP AU  04.05-06.05.2020r.

REWALIDACJE: 
I/II/III C SSPdP A  05.05.2020r.
IV SP AU  SI 05.05.2020r.
II SP AU Mont. 05.05.2020r.
I/III A SSPDP  SI 05.05.2020r.
IV/V SP AU SI  06.05.2020r.
VI/VII SP OET AU 07.05.2020r.
I/II/III C SSPdP Au  07.05.2020r.
I/III A SSPDP  SI  08.05.2020r.

WWRD:  Bartek (07.05.2020r.), Oliwier (07.05.2020.), Ludwik  (08.05.2020r.)

Funkcjonowanie osobiste i społeczne, WPDiP :
I/II/III C SSPDP AU – 27.04-29.04.2020r.

Rewalidacje: 28.04-30.04 

HISTORIA SP:
VI SP AU- 27.04/30.04.2020r.
VII/VIII A – 30.04,2020r.
VII/VIII B – 30.04.2020r.
IV/V SP AU – 30.04.2020r. 

WWRD: Bartek, Oliwier-27.04.2020r./ Ludwik-29.04.2020r. 

MATERIAŁY – HISTORIA SP
HISTORIA VI SP AU  20.04.2020r.-23.04.2020r.
HISTORIA VII/VIII B SP AU 23.04.-24.04.2020r.
HISTORIA VII/VIII A SP AU 23.04-24.04.2020r.
HISTORIA IV/V SP AU 23.04.-24.04.2020r.
HISTORIA IV SP AU 24.04.2020r.

FUNKCJONOWANIE OSOBISTE I SPOŁECZNE I WPDiP I/II/III C SSPDP AU  19.04-21.04.2020r.

REWALIDACJE: 
I/II/III C SSPdP AU 21.04.2020r.
IV SP AU  SI 21.04.2020r.
II SP AU Mont. 21.04.2020r.
I/III A SSPDP  SI  21.04.2020r.
IV/V SP AU SI 22.04.2020r.
VI/VII SP OET AU 23.04.2020r.
I/II/III C SSPdP Au  23.04.2020r.
I/III A SSPDP  SI  24.04.2020r.

WWRD- Bartek (23.04.2020r.), Oliwier (24.04.2020r.), Ludwik (21.04.2020r.), Artur (24.04.2020r.)

kontakt: katarzynafryc@op.pl

Materiały:
Funkcjonowanie osobiste i społeczne I/II/III C SSPDP AU – 15.04.2020r.
Rewalidacja: (Marcel, Dominik, Semir, Kamil)15.04.-17.04.2020r.
Historia: IV/V SP AU 16.04-17.04.2020r.
Historia: VI SP AU 16.04.2020r.
Historia: VII/VIII A SP AU 16.04-17.04.2020r.
Historia: VII/VIII B SP AU 16.04-17.04.2030r.
Historia: IV SP AU 16.04.2020r.
WWRD – Ludwik 15.04.2020r.

MATERIAŁY: 06.04-08.04.2020r.
HISTORIA VI SP AU :  06.04.2020r.
FUNKCJONOWANIE OSOBISTE I SPOŁECZNE I WYTWARZANIE PRZEDMIOTÓW DEKORACYJNYCH I PAMIĄTKARSKICH:  06.04-08.04.2020r.
REWALIDACJE: 
I/II/III C SSPdP AU 07.04.2020r.
IV SP AU 07.04.2020r.
II SP AU Mont.07.04.2020r.
I/III A SSPDP 07.04.2020r.
IV/V SP AU 08.04.2020r. 
WWR: 
WWR- t. pedagogiczna Ludwik -06.04.2020r.
WWR- SI Oliwier- 07.04.2020r.
WWR- SI  Bartek- 08.04.2020r.

kontakt: katarzynafryc@op.pl

Przesyłam materialy: HISTORIA SP 30.03.-03.04.2020r.
 Materiały I/II/III C SSPdP AU (  Funkcjonowanie osobiste i społeczne, Wytwarzanie przedmiotów dekoracyjnych i pamiątkarskich) 30.03-01.04.2020r.

Zestawienie rewalidacji: 31.03-03.04.2020r.
Rewalidacja- I/II/III c SSpDPAU 31.03.2020r.
Rewalidacja-  SI    klasa IV SP AU   – 31.03.2020r. 
Rewalidacja - Hyd.  KLASA II SP AU Mont  – 31.03.2020r.
Rewalidacja  SI    KLASA II/III SSPDP 31.03.2020r.
Rewalidacja  SI    KLASA IV /V SP AU   01.04.2020r.
Rewalidacja SI VI/VII SP OET AU 02.04.202Or.
Rewalidacja   SI    KLASA I/II/III C SSPDP AU    0204.2020r.
Rewalidacja  SI    KLASA II/III SSPDP   03.04. 2020r.

WWRD-  Artur

historię SP I rewalidacje SI

MATERIAŁY HISTORIA 26.03.2020r

REWALIDACJA SI IV/V SP AU 25.03.2020

MATERIAŁY I/II/III C SSPDP AU 25.03.2020r.

Nasze motto: "DOBRY START WARUNKIEM SUKCESU"