Tasak Justyna

ROK SZKOLNY 2020-2021

1. 30.11.20 – 04.12.20 nauczanie zdalne, klasa II/III SP OET AU
2.  03.12.20 rewalidacja Dominik P., klasa II/III F SPDP AU
3. 30.11.20 WDŻ, klasa I BS, klasa VII  SP AU, klasa IV SP;         01.12.20 WDŻ, klasa VIII A SP AU, klasa VIII B; 03.12.20  WDŻ, klasa II A BS, klasa VI A SP AU
4. 30.11.20 – nauczanie zdalne; Kacper J. NI

1. 23.11.20 – 27.11.20 nauczanie zdalne, klasa II/III SP OET AU
2. 25.11.20 rewalidacja Łucja P., klasa II/III SP OET AU
3. 26.11.20 rewalidacja Dominik P., klasa II/III F SPDP AU
4. 23.11.20 WDŻ, klasa I BS, klasa VII  SP AU, klasa IV SP;         24.11.20 WDŻ, klasa VIII A SP AU, klasa VIII B; 26.11.20  WDŻ, klasa II A BS, klasa VI A SP AU
5. 23.11.20 – nauczanie zdalne; Kacper J. NI

16.11.20 – 20.11.20

1. 16.11.20 – 20.11.20 nauczanie zdalne, klasa II/III SP OET AU
2. 18.11.20 rewalidacja Łucja P., klasa II/III SP OET AU
3. 19.11.20 rewalidacja Dominik P., klasa II/III F SPDP AU
4. 16.11.20 WDŻ, klasa I BS, klasa VII  SP AU, klasa IV SP;         17.11.20 WDŻ, klasa VIII A SP AU, klasa VIII B; 19.11.20  WDŻ, klasa II A BS, klasa VI A SP AU

09.11.20 – 13.11.20 nauczanie zdalne; NI – Kacper J.

1. 09.11.20 – 13.11.20 nauczanie zdalne, klasa II/III SP OET AU
2. 09.11.20 nauczanie zdalne, Brajan J. – NI
3. 12.11.20 rewalidacja Dominik P., klasa II/III F SPDP AU
4. 09.11.20 WDŻ, klasa I BS, klasa VII  SP AU, klasa IV SP
5. 10.11.20 WDŻ, klasa VIII A SP AU, klasa VIII B
6. 12.11.20 WDŻ, klasa II A BS, klasa VI A SP AU

1. 02.11.20 – 06.10.20 nauczanie zdalne, klasa II/III SP OET AU
2. 04.11.20 rewalidacja Łucja, klasa II/III SP OET AU
3. 05.11.20 rewalidacja Dominik P., klasa II/III F SPDP AU
4. 02.11.20 WDŻ, klasa I BS, klasa VII  SP AU, klasa IV SP
5. 03.11.20 WDŻ, klasa VIII A SP AU, klasa VIII B
5. 05.11.20 WDŻ, klasa II A BS, klasa VI A SP AU

28.10.20 – 30.10.20

1. 28.10.20 – 30.10.20 nauczanie zdalne, klasa II/III SP OET AU
2. 28.10.20 rewalidacja Łucja, klasa II/III SP OET AU
3. 29.10.20 rewalidacja Dominik P., klasa II/III F SPDP AU
4. 29.10.20 WDŻ, klasa II A BS oraz klasa VI A SP AU

14.09.20 – 18.09.20;

09.09.20 – 11.09.20;

—————————————————————————————

ROK SZKOLNY 2019-2020

WDŻ  24.06.20 
  I B BS; VII/VIII B SP AU; VII A SP AU

Nauczanie zdalne klasa I/II SP OET AU 22.06; 24.06- 26.06
Nauczanie zdalne Rewalidacja Paulina K. 24.06.20
Nauczanie zdalne świetlica 25.06.20

Nauczanie zdalne klasa I/II SP OET AU 15.06 ; 19.06;

WDŻ 09.06.20 oraz 10.06.20 
VII/VIII A SP AU;  III BS; IV SP AU; I B BS; VII/VIII B SP AU; VII A SP AU

Nauczanie zdalne klasa I/II SP OET AU 08.06 – 10.06;
Nauczanie zdalne świetlica szkolna 09.06
Rewalidacja Paulina K. 10.06

WDŻ 02.06.20 oraz 03.06.20 
VII/VIII A SP AU;  III BS; IV SP AU; I B BS; VII/VIII B SP AU; VII A SP AU

Nauczanie zdalne klasa I/II SP OET AU 01.06 – 05.06;
Nauczanie zdalne świetlica szkolna 02.06, 04.06;
Rewalidacja Paulina K. 03.06

Nauczanie zdalne klasa I/II SP OET AU 25.05 – 30.05;
Nauczanie zdalne świetlica szkolna 26.05, 28.05;
Rewalidacja Paulina K. 27.05
WDŻ 26.05.20 oraz 27.05.20 
VII/VIII A SP AU;  III BS; IV SP AU; I B BS; VII/VIII B SP AU; VII A SP AU 

WDŻ 19.05.20 oraz 20.05.20 
VII/VIII A SP AU;  III BS; IV SP AU; I B BS; VII/VIII B SP AU; VII A SP AU

Nauczanie zdalne 18.05.20 – 22.05.20 

Nauczanie zdalne klasa I/II SP OET AU 11.05 – 15.05;
Nauczanie zdalne świetlica szkolna 12.05, 14.05;
Rewalidacja Paulina K. 13.05

Materiał zdalny WDŻ 05.05.20 oraz 06.05.20 
VII/VIII A SP AU;  III BS; IV SP AU; I B BS; VII/VIII B SP AU; VII A SP AU

Nauczanie zdalne 04.05.20 – 08.05.20

Nauczanie zdalne klasa I/II SP OET AU 04.05 – 08.05;
Nauczanie zdalne świetlica szkolna 05.05, 07.05;
Rewalidacja Paulina K. 06.05

Materiał zdalny WDŻ 28.04, 29.04.20

Nauczanie zdalne 27.04.20 – 30.04.20

Nauczanie zdalne klasa I/II SP OET AU 27.04 – 30.04;
Nauczanie zdalne świetlica szkolna 28.04, 30.04;
Rewalidacja Paulina K. 29.04

Materiał zdalny WDŻ 21.04.20 oraz 22.04.20 
VII/VIII A SP AU;  III BS; IV SP AU; I B BS; VII/VIII B SP AU; VII A SP AU

Nauczanie zdalne klasa I/II SP OET AU 20.04 – 24.04;
Nauczanie zdalne świetlica szkolna 21.04, 23.04;
Rewalidacja Paulina K. 22.04

15.04 – 17.04 klasa I/II SP OET AU; rewalidacja Paulina klasa I/II SP OET AU; świetlica szkolna.

07.04.- 08.04. WDŻ

 I/II SP OET; Rewalidacja Paulina i Świetlica 06.04.- 08.04.

WDŻ materiał zdalne nauczanie 31.03-01.04

zdalne nauczanie 30.03-03.04

Materiały 30.03-03.04 Klasa I/II SP OET, Rewalidacja Paulina, Świetlica

WDŻ DLA KL VII/VIII B oraz VII A SP 26.03.20

Zabawy muzyczno – ruchowe – świetlica 26.03.20

Kl I/II SP OET rewalidacja

27.03.2020r

Materiały pochodzą z wydawnictwa Harmonia.
Temat: Przedwiośnie.

26.03.2020r

Materiały pochodzą z wydawnictwa Harmonia.
Temat: Przedwiośnie.

Nasze motto: "DOBRY START WARUNKIEM SUKCESU"