Larem-Szynk Marzena

ROK SZKOLNY 2020-2021

ROK SZKOLNY 2019-2020

22.06-26.06.2020 

15 czerwca – 19 czerwca 2020r.

zdalne nauczanie 8.06-10.06.2020

Zdalne nauczanie 1.06 – 5.06.2020

Zdalne nauczanie 25.05 – 30.05.2020

Zdalne nauczanie 18.05-22.05.2020

Zdalne nauczanie 11.05-15.05.2020 – materiały edukacyjne.

Zdalne nauczanie – materiały edukacyjne 04-08.05.2020

Zdalne nauczanie 27.04-30.04.2020

Materiały Edukacyjne 20-24.04.2020

Materiały edukacyjne 15.04-17.04.2020

Materiały edukacyjne 6.04.2020-8.04.2020

Materiały edukacyjne 30.03.2020-03.04.2020

Materiały Edukacyjne 25.03-27.03.2020

Nasze motto: "DOBRY START WARUNKIEM SUKCESU"