Regiec-Baścik Beata

ROK SZKOLNY 2020-2021

Materiały edukcyjne i rewalidacyjne 26-30.04.21

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 19-23.04.21

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 12-16.04.21

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 7-9.04.21

29-31.03.21

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 22.03-26.03.21

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 20-21.12.20

14-18.12

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 7-11.12.20

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 30.11-4.12.20 

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 23-27.11.20

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 16-20.11.20-

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 9-13.11.20

MATERIAŁY EDUKACYJNE I REWALIDACYJNE 2-6.11.20

MATERIAŁY EDUKACYJNE I REWALIDACYJNE 28-30.10.20 

ROK SZKOLNY 2019-2020

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 22-25.06.20

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 15.06-19.06.20 

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 8.06-10.06.20 

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 1.06-5.06.20 

30.05.20 (odpracowany 12.06.20)

MATERIAŁY EDUKACYJNE I REWALIDACYJNE 25-29 .05.20

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 18.05-22.05.20

MATERIAŁY EDUKACYJNE I REWALIDACYJNE 11.05-15.05.20

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 4.05-8.05.20

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 27.04-30.04.20

Materiały edukacyjne i rewalidacyjne 20.04-24.04.20

15-17.04.2020

Materiały edukacyjne i rewalidacja 6.04-8.04.20

Rewalidacje 30.03 – 1.04.2020

materiały edukacyjne 30.03 -3.04.20

REWALIDACJE 25.03.2020

Materiały edukacyjne 25.03-27.03.2020 III SP OET

Nasze motto: "DOBRY START WARUNKIEM SUKCESU"